Strona głównaEcommerceMarkowa odzież 2020 bez wychodzenia z domu

Markowa odzież 2020 bez wychodzenia z domu

Rok 2020 stawia przed nami wiele wyzwań i pytań bez odpowiedzi. Narodowa kwarantanna i zapowiedzi kryzysu są wszechobecne. O wiele więcej czasu spędzamy w domu. Wciąż silnie oddziałują na nas ruchy proekologiczne, ciągle słyszymy o tym, że warto chronić planetę.

Co to wszystko ma wspólnego z modą? Okazuje się, że bardzo dużo. Najwięksi projektanci reagują na ciągle zmieniający się świat i oferują nam nowe rozwiązania. Moda w sezonie letnim 2020 będzie miała wiele do powiedzenia. Zatem poświęć chwilę na zapoznanie się z aktualną modą, pozwól sobie oderwać się od codzienności!

Modny ubiór w 2020 roku – przede wszystkim – kolor

Trendy modowe w sezonie wiosna / lato 2020 będą nieco zaskakujące, ponieważ powrócą kolory, które były nieobecne przez kilka ostatnich lat. Mowa tutaj o niezwykle barwnych i intensywnych neonach. Do łask wracają również ukochane pastele.

Zatem moda damska 2020 będzie opierała się na przemian na konkretnych barwach – od intensywnych róży po pastelowe beże i nie tylko. Pewną nowością będzie intensywny błękit, o którym więcej napiszemy poniżej.

Lekkość i dbałość o środowisko

W dobie nowych nurtów obecnych w 2020 roku powinniśmy wyposażyć naszą szafę w ubrania lekkie i zrobione z tworzyw ekologicznych. Ecobawełna, len, konopie siewne i nie tylko. To kolejny obiecujący trend – stawiamy zatem na mocne i naturalne tkaniny, które można połączyć ze skórą. Naturalna, jak i tak ekologiczna królują już od jakiegoś czasu w sieciówkach – ten trend pozostanie z nami na dłużej.

Wygoda

Po trzecie – wygoda. Bardzo mocnym akcentem będą ubrania lekkie, zwiewne i wygodne. W obecnym czasie kwarantanny modne stają się głównie luźne ubrania, co oznacza, że w naszej szafie nie powinno zabraknąć nowego eleganckiego dresu czy oversizowej bluzy na chłodne wieczory. Przewiduje się bardzo mocny wzrost popularności trendu o nazwie comfy wear, co w wolnym tłumaczeniu oznacza “wygodną modę”. Moda męska 2020 będzie połączeniem sportowej elegancji i biznesowego look’u.

Modny kolor sezonu – mocny chabrowy błękit

To zdecydowanie kolor tego sezonu. Kojarzy się z pięknymi morskimi pejzażami i krystalicznie czystą wodą, dlatego idealnie sprawdzi się w sezonie letnim. Chabrowy kolor w połączeniu z zwiewnymi sukienkami to hit najbliższego sezonu. Morska bryza i powrót do dzieciństwa – takie właśnie będą ubrania w kolorze baby blue. Dla panów polecamy luźne błękitne koszule.

To tylko niektóre z najnowszych trendów, a żeby dobrze przygotować się na nowy sezon warto wziąć sobie do serca powyższe wskazówki.

Markowa odzież online już teraz jest w zasięgu ręki, a w zasadzie kilku kliknięć myszką, bo wszystko, czego potrzebujesz, żeby poczuć się pewnie i świeżo w nowym sezonie znajdziesz w sklepie internetowym. Sprawdź!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne